De Zijl
10.00-11.00 uur Kerkdienst met G-Roots & Dwight Dissels
11.00-12.00 uur Koffieconcert met G-Roots & Dwight Dissels
12.00-17.00 uur gratis rondvaarten vanaf het Hellingpad
12.00-20.00 uur Foodtrucks
15.00-18.00 uur Adje Sing Along Band met Adje’s Angels en special guests Piter Wilkens en Sambaband Almirante, winnaar Iepen Poadium en prijsuitreiking Admiraliteitsdagen Loterij
De Markt
12.00-21.00 uur Reuzenrad
12.00-23.30 uur Foodtrucks
12.30-13.15 uur Remedy Kwintet
13.45-14.30 uur 7 Live
15.00-15.45 uur Sweetgodanimals
16.15-17.00 uur Beneden Peil
17.30-18.30 uur Benno and the Blondies
19.00-21.00 uur Daniël Metz
Grote Breedstraat
12.00-18.00 uur Straattheater (door hele centrum)
12.00-18.00 uur Kinderactiviteitenplein met springkussen, schminken, nagellak en tattoo’s
12.00-19.30 uur Foodtrucks
12.30-16.00 uur Muziek op straat met de Jongens van de Muziek en Little Orange Creek (door hele centrum)
13.30-14.30 uur Kinderbingo voor kinderen in basisschoolleeftijd
14.30-15.30 uur Cool Kids Party
16.00-18.00 uur Oud Dokkum Bingo; opgave is niet nodig en deelname is gratis
Koornmarkt
13.00-17.00 uur HaFaBra Festival met Muziekvereniging Oranje Dokkum, Muziekvereniging Advendo Morra-Lioessens, Muziekvereniging Crescendo Holwert en Brassband Excelsior Ferwert
Oosterbolwerk
12.00-18.00 uur Maritieme activiteiten op en rond het water, met jetski’s, reddingsvlot, solarboten, kano- en sloepvaren, sport- en spel met voetbalbord
Oostersingel
12.00-18.00 uur Sport en spel met skateboardclinic, springploeg en crossfit
12.00-18.00 uur Activiteiten voor de kleinsten met draaimolen, schommelboot, XL schommel, stoepkrijtplein, bouwblokken, oude ambachten en spellen, knutselen, schminken en minirodeopaard
12.00-18.00 uur Activiteiten voor jong en oud met bibliotheek en Frysklab, VR tour door het streekarchief, VR belevingscar en de sloopkeamer
12.00-19.00 uur Foodtrucks
Halvemaanspoort
12.00-18.00 uur Wylde fair van het Wylde pad
De Helling
12.00-18.00 uur Marine met twee schepen en VR-belevingstrailer